poniedziałek, 27 sierpnia 2012

14. Imagin z Harry'm dla @crazy_girl165

Miałaś spotkać się dziś z Hazzą. Nie wiesz jak mogłaś na niego mówić czy chłopak a może po prostu dobry kolega, który odwożąc Cię do domu namiętnie całuje? Tak, to może trochę dziwnie brzmi, ale taka jest prawda. O godzinie 15.00 miał po Ciebie przyjechać i zabrać Cię na plaże. Zamierzacie trochę pospacerować i miło spędzić czas, nic nadzwyczajnego. Do spotkania została zaledwie godzina, a Ty byłaś niewyszykowana. Szybko otworzyłaś szafę i wyjęłaś swoje ulubione kolorowe, krótkie spodenki i siwą bluzkę na ramiączkach. Delikatnie wydłużyłaś rzęsy tuszem i założyłaś czarne conversy. Nie zdążyłaś przejrzeć się w lustrze, a do drzwi zapukał on: 
- "Cześć, kochana. Ślicznie dziś wyglądasz! "
- "Hej. Przestań, jestem normalnie ubrana przecież. "
- Dla mnie zawsze będziesz wyglądać pięknie. " - odpowiedział i w tym momencie pocałował Cię delikatnie w policzek, a Ty zarumieniłaś się.
- " Jak ja lubię jak różowieją Ci policzki, wyglądasz wtedy tak słodko. "
- "Nieśmieszne. Dobra, jedziemy? "
- "Oczywiście, moja pani. "- zaśmiał się.
Na plażę jechaliście jakieś 30 minut. Harry wysiadł pierwszy, i jak na dżentelmena przystało, otworzył Ci drzwi i pomógł wysiąść. Idąc w kierunku plaży, chłopak nagle złapał Cię za rękę. Serce zaczęło bić Ci sto razy szybciej. W oddali grupka ludzi przypatrywała wam się uważnie, a parę dziewczyn wzdychało do Twojego loczka. Nagle burknęłaś sama do siebie.
- " I pomyśleć, że kiedyś ja tak reagowałam na jego zdjęcia. "
- "Co? "
- "Nic, nic! "
- " Przecież słyszałem. Naprawdę tak reagowałaś? "
- "No tak. " - odpowiedziałaś nieśmiało, a Harry spojrzał się na dziewczyny stojące 10m od was i pocałował Ciebie namiętnie.
- "Zrobiłeś to specjalnie! "
- "Ale co? "
- "Już nie udawaj. Te dziew... " - przerwał Ci pocałunkiem.
- "Mówiłaś coś? "- powiedział i uśmiechnął się.
Doszliście już do miejsca, w którym mieliście spędzić resztę czasu. W oddali zauważyłaś mały kocyk obsypany płatkami czerwonych róż, kremowe wysokie świeczki. Usiedliście na kocu, a on wyjął z małego koszyka kanapki. Wziął jedną do rąk, i jak małą dziewczynkę, karmił Cię. Czułaś się fantastycznie. Jeszcze żaden facet tak Cię nie traktował. Nie wierzyłaś co się z Tobą dzieje. Gdy zjedliście kolację Harry zdjął swoją koszulę w kratkę, a Ty nie wiedziałaś co zrobić. Zaproponował kąpiel w morzu, a Ty zgodziłaś się. Zdjęłaś swoje ubrania i zostałaś w samej bieliźnie, co było trochę krępujące. Harry złapał Twoją dłoń i pobiegliście się kąpać. Z wody wyszliście po ponad godzinie i byliście bardzo zmęczeni. Hazza przysunął się do Ciebie i od razu zrobiło Ci się ciepłej. Myślałaś, że to już koniec niespodzianek, ale myliłaś się. Chłopak wyjął z kieszonki czerwone pudełko, złapał Cię za rękę i powiedział:
- "T.I. Wiem, że znamy się tylko kilka tygodni i prawie nic o sobie nie wiemy, ale kocham Cię. Odkąd zobaczyłem Cię w klubie zapłakaną, wiedziałem, że jesteś dziewczyną moich marzeń. A teraz chciałbym Cię zapytać czy ... " - jego głos się urwał, a Ty zadrżałaś. - " Chcesz być moją dziewczyną?"
- " Tak, tak zgadzam się! Kocham Cię. " - rzuciłaś mu się na szyję, a on wyjął z czerwonego pudełka srebrny łańcuszek z przywieszką w kształcie serca. Nie wiedziałaś co powiedzieć, Twoje spojrzenie utknęło w jego oczach. Nim się obejrzałaś, siedziałaś już w samochodzie. Harry przywiózł Cię do domu późnym wieczorem. To był najpiękniejszy dzień w Twoim życiu. Nigdy nie pomyślałaś, że ta znajomość tak się potoczy.Imagin dla @crazy_girl165. Wracam znowu do pisania imaginów, bo widzę wiele próśb o dedyki :) jutro kolejne imaginy.

5 komentarzy:

  1. uwielbiam twoje imaginy . poprosiłabym dedyka .najlepiej z Niallem :) @real_iga ♥ ♥ ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. dałna masz ? Piszesz imaginy i nic nie mówisz ! SŁUCHAJ.. BO SIE DO CIEBIE PRZEJADĘ ! CIPA JESTEŚ I TYLE ! MASZ NASTĘPNYM RAZEM MÓWIĆ JASNE ? NOOOO.. MAM NADZIEJE ! ZABIJASZ IMAGINAMI !

    OdpowiedzUsuń
  3. jest świetny dziękuje ;>

    OdpowiedzUsuń
  4. hej, zapraszam na hard-bland-sensitive.blogspot.com, mamy nadzieję, że wyrazisz opinię na temat naszego bloga. jeżeli się spodoba to, prosimy, zaobserwuj nas :) - Emilie

    OdpowiedzUsuń
  5. oooo < 33 boski :)

    OdpowiedzUsuń