sobota, 28 lipca 2012

9. Imagin z Harry'm dla @morethanvampire

Jesteś dziewczyną Harrego. Tak, tego słynnego Harrego Stylesa z zespołu One Direction. Poznaliście się kilka lat temu w restauracji, w której byłaś kelnerką. Na początku byliście tylko przyjaciółmi, jednak po 4 miesiącach coś między wami zaiskrzyło i zostaliście parą. Rok później, w rocznicę waszego związku, szatyn oświadczył Ci się. Byłaś przeszczęśliwa. Nie chciałaś mieć na razie z Harry’m dziecka, bo wiedziałaś, że to zepsuje jego karierę, ale wpadliście. Gdy dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży, od razu na myśl przyszła Ci aborcja. Mimo, że chciałaś urodzić, ze względu na zespół, w którym Twój chłopak śpiewał, zdecydowałaś się usunąć dziecko. Po krótkiej rozmowie z Hazzą i wyjaśnieniu mu, że jesteś w ciąży powiedziałaś, że nie urodzisz tego dziecka. Chłopak przez kilka dni nie odzywał się do Ciebie prawie w ogóle. 21 kwietnia miałaś zabieg aborcji. Gdy wróciłaś wcześniej, Harry już wiedział że nie usunęłaś tego dziecka. Powiedziałaś tylko:
- „Przepraszam, to dziecko jest nadal w moim brzuchu. Nie mogłam tego zrobić, to żywa istota. Już nawet bije mu serce i porusza się lekko, czujesz?” – powiedziałaś i przyłożyłaś rękę loczka do swojego brzucha.
- „Czuję, T.I. Nie wiem jak mogłem być tak głupi i pozwolić Ci chociażby myśleć o usunięciu naszego dziecka. Urodzisz to dziecko.”
- „A co z zespołem?” – odpowiedziałaś.
- „Jakoś sobie poradzimy. Nie martw się teraz niczym, dziecko musi mieć spokój.”
- „Dobrze” – odpowiedziałaś.
4 miesiące później bierzecie z lokowatym ślub. Jest to huczne wesele, ponieważ Styles zaprosił wszystkich swoich przyjaciół i kuzynów. Ty zaprosiłaś tylko najbliższych: siostrę, mamę, tatę, babcię i ciocię z wujkiem. Jesteście już po ceremonii w kościele i przenieśliście się teraz do ogromnej restauracji. Właśnie Harry zaczyna przemowę rozpoczynającą zabawę, gdy czujesz ukłucie w brzuchu. Szepczesz do chłopaka tylko:
- „Kochanie, to chyba już.” – i zwijasz się z bólu.
- „RODZISZ?! TERAZ?!” – krzyczy i wszyscy automatycznie kierują wzrok na Ciebie. – „Dzwońcie po karetkę, T.I rodzi!”
- „Harry. Karetka przyjedzie za 20 minut.” – odpowiada Lou.
- „20 minut? Wy chyba żartujecie. Ja urodzę za chwilę.” – mówisz.
- „Niall, zostaw te jedzenie i pomóż Zayn’owi i Liam’owi zanieść T.I do samochodu. Harreh, bierz kluczyki i jedziemy” – dobiega Cię głos Louis’a. „Dobrze, że chociaż on myśli trzeźwo.” – odpowiadasz w myślach. Budzisz się, a na Twoim łóżku siedzi Twój chłopak. Całuję Cię w czoło i opowiada, że straciłaś przytomność i rozcięli Ci brzuch, by wydostać dziecko.
- „Pokaż mi ją!” – krzyknęłaś. Harry podszedł do łóżeczka, które stało obok Ciebie i wyjął z niego malutką istotkę, którą chwilę później oddał w Twoje ręce. – „Ale.. To nie jest nasze dziecko. To jest chłopczyk, na USG widziałam, że to dziewczynka. Zamienili nasze dzieci” – rozpłakałaś się, a loczek przytulił Cię i powiedział:
- „Na USG najwidoczniej był jakiś błąd. Urodziłaś zdrowego i pięknego chłopczyka.”
- „Jak go nazwiemy?” – spytałaś.
- „Może Niam? Na cześć wujka Niall’a i Liam’a”
- „A co z Zayn’em i Lou?”
- „No to Niam Zouis Styles.”
- „Brzmi świetnie.” – odpowiedziałaś i ucałowałaś w nos waszego synka.  
Imagin dla @morethanvampire. Mam nadzieję, że spełniłam wymogi i że się podoba. Nie wiem czy jutro pojawią się kolejne dwa imaginy, ale postaram się. Pozdrawiam xo 

6 komentarzy:

 1. imie dziecka mnie rozwaliło na maxa (pozytywnie czywiście) ;) Fajny pomysł. Podoba mi sie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. awwww. dziękuje. bardzo słodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zajebiste są te imagimy!
  czekam na nowe!


  U mnie jest bardzo nietypowa akcja dla 1D. Jest to książka od Polish Directioners dla chłopców. Więcej informacji znajdziesz tutaj -> http://one-story-direction.blogspot.com/
  mam nadzieję, że wpadniesz i weźmiesz udział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne imię... Rozwala mnie Niam Zouis! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Nominuję Cię do Versatile Blogger Award.
  Szczegóły na: http://sick-with-love.blogspot.com/p/vba.html

  Pozdrawiam.
  - M.

  OdpowiedzUsuń