środa, 26 września 2012

19. Imagin z Niall'em dla @xalexnia


Siedzisz na łóżku przy laptopie ubrana w bluzę Nialla, którą pozostawił po sobie wyjeżdżając w trasę koncertową z resztą chłopaków. Nie możesz doczekać się na telefon od niego, bo się bardzo za nim stęskniłaś. – „Mówił, że zadzwoni po 15.00, a już jest 23.00. Dzwonię do niego, ale nie odbiera telefonu. Co jeśli coś mu się stało?” – mówisz sama do siebie.  Bardzo się o niego martwisz. Chwilę potem automatycznie po Twoim policzku spływa łza. Zmęczona zasypiasz w łóżku.
*perspektywa Niall’a*
Przyjechałem do domu o 3 w nocy, bo chciałem zrobić niespodziankę dla T.I. Pomyślałem, że pewnie śpi, w końcu był środek nocy. Gdy wszedłem do naszej sypialni, ujrzałem ją śpiącą w mojej ukochanej bluzie z laptopem na kolanach. – „Pewnie zasnęła podczas siedzenia na Internecie” – powiedziałem sam do siebie. Zabrałem delikatnie z jej rąk laptopa i przypadkowo przeczytałem kawałek jej rozmowy z jej najlepszą przyjaciółką.
*rozmowa*
T.I: „Obiecał, że zadzwoni. Czekam kilka godzin na jakąś wiadomość od niego. Może mnie porzucił. Może znalazł sobie inną, lepszą, ładniejszą.”
P.T.I: „To niemożliwe. Przecież wiesz jak bardzo on Cię kocha. Poza tym Niall taki nie jest. Może nie miał czasu aby zadzwonić.” – tłumaczyła mnie przyjaciółka T.I.
Po przeczytaniu tej krótkiej rozmowy, odłożyłem laptopa na biurko i usiadłem na łóżku obok swojej ukochanej. Złapałem ją delikatnie za rękę, a ona się przebudziła.
- „Niall, to naprawdę Ty?” – powiedziała po czym przetarła oczy. „To musi być sen, Niall jest przecież w trasie koncertowej. Tylko jak wytłumaczyć to, że czuję jego ciepłą dłoń?” – mówiła dalej nie wierząc w to co się dzieje.
- „To nie jest sen, Kochanie. Jestem tu z Tobą.” – powiedziałem. Zobaczyłem jej piękny uśmiech i zbliżyłem się do jej twarzy. Wtedy zauważyłem jej podpuchnięte i zapłakane oczy. „T.I, Ty płakałaś?” – spytałem się.
- „Ja.. Tak. Myślałam, że..” – jąkała się.
- „Wiem, że nie powinienem tego robić ale przeczytałem Twoją rozmowę z I.T.P. Jak mogłaś pomyśleć, że Cię nie kocham i chcę Cię zamienić?”
- „Bo czekałam na telefon od Ciebie kilka godzin. Dzwoniłam, ale nie odbierałeś. Nie dawałeś żadnego znaku życia. Najpierw pomyślałam, że może coś Ci się stało, ale później.. Poźniej doszło do mnie, że może nie chcesz już mnie znać i dlatego nie odzywasz się do mnie.” – powiedziała. Jej oczy zrobiły się szklane i uroniła kilka łez.
- „Nie płacz! Kocham Cię i nie zamierzam Cię zamieniać, nigdy.” – oznajmiłem, po czym złączyłem nasze usta w pocałunku.

Imagin dla mojej kochanej @xalexnia. Buziaczki xx
Przepraszam za długość imagina, ale nie miałam czasu na dłuższego :c 
Przypominam o komentowaniu i dziękuję :) Nowy imagin prawdopodobnie będzie w piątek.

10 komentarzy:

 1. Suuuuper!:) Kocham twoje imaginy i chce więcej!<3 xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Faaaajny :D
  Czekam niecierpliwe na kolejne :D
  I już jest w zakładkach :DDDDDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny!
  czekam na nastepnym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. supeeeeer ! Boskiii *___* Zapraszam tez do sb ! http://1dinwonderland.blogspot.se/

  OdpowiedzUsuń
 5. boski, jak Niall! Krótki, ale świetny!

  OdpowiedzUsuń
 6. kocham te twoje imaginy <3 Malikowa ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialny , genialny , genilany !!! <3 :*

  OdpowiedzUsuń